Tel: 0554 655 57 09| Mail: destek@odemiskoyu.com  • Dernek Yönetiminden Ramazan Kutlaması “Ramazan ayı; hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır. Birliğin, dayanışmanın ve bereketin arttığı bir Ramazan ayını daha tüm Karamanlılarla birlikte karşılamanın mutluluğunu yaşıyorum. Bu vesileyle; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, hep birlikte kardeşçe geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız.

  • Dernek Üyeliği Hakkında Duyuru Derneğimiz 2010 yılında kurululalı bu güne kadar 120 üyeye ulaşmış durumdadır. Dernek üyeliği;...

  • Ödemiş Köyü TarihiDernek başkanımız Fatih Öz Tarafından araştırılarak hazırlanmıştır. (Not: Sayın hemşerilerimiz bu duyumlar çeşitli belgeler ve söylentilere dayanmaktadır elinde belge ve eski resim arşiv dosyaları bulunan varsa eğer hata gördüğünüz yerler var ise dernek yönetimine mail ortamında destek@odemiskoyu.com adresine yollamanız önemle rica olunur)Düğün & Nişan Haberleri »

Hemşerilerimizin Düğün Nişan Haberleri.

Hemşerilerimizin Düğün Nişan Sünnet gibi mutlu günlerini burada paylaşarak eş akraba dostlarına ve hemşerilerimize duyurarak birlik beraberliğin artması amaçlanmaktadır. hemeşerilerimiz bu alanda yayınlanmasını istedikleri bilgileri destek@odemiskoyu.com mail adresine yada derneğimiz telefon numarasına kısa mesaj ile iletebilirler.

Toplantı Organizasyon »

Toplantı Ve Organizasyon Haberleri

Derneğimizce yapılan yapılması planlanlanan etkinlikler toplantılar sitemizin bu kısmında yer alacak olup görüş ve önerileriniz içindestek@odemiskoyu.com, adresine mail atmanız yeterli olacaktır.


Genel Duyuru »

Derneğimizden Hemşerilerimize Mesaj

Derneğimizin siz değerli köylülerimize 2010 yılından başlayarak sunmuş olduğu kısa mesaj hizmeti ve düğün ve nikah davetiye listesi hizmeti gelişerek devam etmektedir.

Genel Duyuru »

Köyümüzün Yollarını Ağaçlandırdık

Köyümüzün yolunu sağlı ve sollu olmak üzere gircenle sınırımızdan başlayarak yaklaşık 3Km yol boyunca ağırlıklı ıhlamur ve akasya olmak üzere kestane çam ladin çınar gibi birçok orman ağacı ile donattık.Bize Katılmak İstermisiniz !

Lütfen Geçerli Bir Email Adresi giriniz

Bülten Girişi

Detaylı iletişim içinTıklayın. ».